Project Category: Aktiviteter

Temadag for ledige – August 18

Over 150 ledige fra hele fyn var indbudt til at høre mere om de gode jobmuligheder der er i byggebranchen. Efter en vellykket dag havde mere end 70 ledige meldt sig som interesserede i at komme i...

Read More
  • 1
  • 2

Byg til Vækst

Sammen med de fynske jobcentre, bygherrer, fagbevægelsen og Dansk Byggeri  får vi ledige fynboer i beskæftigelse i byggebranchen.

Kontakt os

Adresse
Lumbyvej 11, 5000 Odense C


Susanne Toftager
sekretariatschef

susanne@bygtilvaekst.dk
Tlf. 5121 2328


Hanne Heebøll
Projektleder

Hahee@bygtilvaekst.dk
Tlf. 2325 1867

Mikkel West
Kommunikationskonsulent

Mikkel@bygtilvaekst.dk
Tlf. 28262018

Lars Tjørnvig
Projektkonsulent

Lars@bygtilvaekst.dk
Tlf. 20570266

CVR : 35999361
EAN : 5798006617487

Faktaark om pladsmandfunktion

Tovholdere

Odense Søren Skou
Soels@odense.dk
2979 2365

Odense Poul Philipsen
peph@odense.dk
5177 7245

Svendborg: Laila Jensen  Laila.jensen@svendborg.dk
2179 4667

Nyborg: Per Blomstrøm
pbl@nyborg.dk
2363 9166

Nordfyn: Danielle Nørlev  Dan@nordfynskommune.dk
4013 3270

Assens: Jane Hübschmann
Jahub@assens.dk
2362 6650

Faaborg-Midtfyn: Torben Lund Larsen Tolul@fmk.dk
7253 7334

Faaborg-Midtfyn: Gitte Skibelund Langeberg glang@fmk.dk
7253 7303

Kerteminde: Bolette Løkke
Blf@kerteminde.dk
2031 8885

Langeland: Preben Rasmussen Prjr@langelandkommune.dk
2448 4758

Ærø: Morten Beck
mbe@aeroekommune.dk

Middelfart: Line Stjernholm  Line.stjernholm@middelfart.dk
8888 4969

Faktaark om byggebranchen